Jak anulować subskrypcję Apple Music?

Jak anulować subskrypcję Apple Music?

Jesteś fanem muzyki? Z pewnością aplikacja Apple Music przypadnie ci do gustu! Jest to doskonała propozycja od firmy Apple dla tych wszystkich, którzy nie przepadają za przerwami reklamowymi w trakcie słuchania ulubionych utworów muzycznych. W Polsce ta nowoczesna możliwość pojawiała się w 2015 roku i podbiła rynek błyskawicznie. Co to jest Apple Music? Jakie rodzaje subskrypcji Apple Music możemy wyróżnić? W jaki sposób szybko i skutecznie anulować subskrypcję Apple Music? Kiedy warto zdecydować się na serwis Apple? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

Apple Music – co to jest?

Na początku powinniśmy zastanowić się, czym tak właściwie jest funkcja Apple Music. Gdybyśmy zdecydowali się na zdefiniowanie tej aplikacji, moglibyśmy dojść do wniosku, że jest to poniekąd streamingowa usługa, dzięki której możliwe jest słuchanie muzyki na takich urządzeniach, jak chociażby iPhone, iPad, iPod Touch, a nawet na urządzeniach, które wyposażone są w popularny system Android. Co ciekawe, możliwość skorzystania z tej aplikacji mamy także na komputerze Mac, ewentualnie na PC. Jeśli jednak chcielibyśmy rozpocząć korzystanie z Apple Music, musimy wcześniej uruchomić subskrypcje. Tego typu czynności możemy wykonać samodzielnie, wystarczy włączyć odpowiednie ustawienia. W praktyce jest to jednak czynność dość wymagająca, dlatego część osób decyduje się na Apple naprawę Szczecin https://www.maqsimum.pl/. Specjaliści w błyskawicznym tempie uporają się z naszym problemem.

Jakie rodzaje subskrypcji Apple Music możemy wyróżnić?

Jak anulować subskrypcję Apple Music?Na początku warto wspomnieć o tym, że firma Apple proponuje swoim klientom trzymiesięczny okres próbny. Kiedy czas ten minie, wówczas będziemy zobowiązani do uiszczenia opłaty za usługę, która regularnie się zmienia. Wysokość wpłaty będzie różnić się w zależności od tego, na jaki pakiet się zdecydujemy. Do wyboru mamy trzy: studencki, indywidualny i rodzinny. Najtańsza jest oczywiście wersja studencka, natomiast najwięcej zapłacimy za pakiet rodzinny. W każdym z tych przypadków możemy jednak korzystać z ogromnej bazy utworów i klipów. Nawet największy fan muzyki z pewnością znajdzie to, czego szuka. Możemy bez większych problemów tworzyć własne playlisty, a także przeglądać te, które zostały utworzone przez osoby specjalizujące się w zakresie branży muzycznej. Apple Music ma także wiele innych możliwości, bowiem umożliwia chociażby słuchanie koncertów na żywo bądź różnych audycji, które prowadzone są przez postacie znane ze świata muzyki. Mamy możliwość korzystania ze stacji radiowych. Największą popularnością cieszą się pakiety rodzinne, bowiem umożliwiają użytkowanie ze wszystkich funkcji przez sześć osób jednocześnie, co z pewnością jest doskonałym sposobem na oszczędzenie pieniędzy. 

W jaki sposób anulować subskrypcję Apple Music?

Możliwe jest zrezygnowanie z Apple Music w dowolnym momencie, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. Możemy skorzystać z pomocy autoryzowanego serwisu Apple https://www.maqsimum.pl/autoryzowany-serwis-apple, bądź wykonać czynność na własną rękę- w zależności od indywidualnych preferencji, a także od naszych predyspozycji. W zdecydowanej większości przypadków subskrypcja ustawiona jest tak, że automatycznie się przedłuża. Jeśli chcemy uniknąć opłat i jednocześnie zrezygnować z tej usługi, musimy wyłączyć subskrypcję. W przeciwnym wypadku musimy liczyć się z tym, że wciąż będziemy obciążeni dodatkowymi opłatami, które wbrew pozorom nie są niskie. Najczęściej Apple Music chcemy wyłączyć na telefonie. Najłatwiej dokonać tego za pośrednictwem aplikacji “Muzyka”. Po uruchomieniu jej klikamy w ikonkę naszego profilu. W dalszej kolejności wybieramy zakładkę o nazwie “Pokaż Apple ID”. Operację tę musimy potwierdzić za pośrednictwem hasła. Teraz przechodzimy do subskrypcji i anulujemy ją. Inną możliwością jest skorzystanie z zakładki “Ustawienia”. Teraz naciskamy na nasze dane. Na dole naszym oczom powinna ujawnić się zakładka “Subskrypcje”. Po jej odwiedzeniu mamy dostęp do wszystkich subskrypcji na naszym koncie, o ile na takowe się zdecydowaliśmy. Z tamtego poziomu jesteśmy w stanie sprawdzić, jak długo możemy korzystać z darmowego okresu testowego. Jest to zadanie stosunkowo łatwe, dlatego też powinny sobie z nim poradzić osoby o niskim zaawansowaniu technologicznym.

Serwis Apple – kiedy warto się na niego zdecydować?

Pomimo wszystko warto zdawać sobie sprawę, że w przypadku niektórych problemów nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie. Urządzenia z logiem popularnego jabłka uważane są za dość delikatne, wszystko dlatego, że narażone są na częste usterki. W przypadku niespodziewanych zdarzeń naprawa Apple Szczecin https://www.maqsimum.pl/o-firmie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Specjaliści pracujący w takich miejscach często są w stanie nam pomóc w błyskawicznym tempie. Posiadają oni szeroką gamę specjalistycznych narzędzi. Koszt usług różni się w zależności od stopnia skomplikowania usterki, a także od tego, ile kosztują części zamienne.