Laptop 2 w 1 Microsoft Surface Pro7 i5-6300U 8GB

Laptop 2 w 1 Microsoft Surface Pro7 i5-6300U 8GB

Laptop 2w1 Microsoft Surface Pro7 i5-6300U 8GB to uderzający przykład kompaktowego transformatora stworzonego, jako uniwersalne rozwiązanie do pracy mobilnej. Dopełnieniem starannie przemyślanej funkcjonalności urządzenia jest odchylana, regulowana podstawka oraz podłączona klawiatura, dzięki czemu z łatwością zmienia się w pełnoprawny laptop. Oprogramowanie laptopa to system Windows 10 Home z pakietem Microsoft Office 365. Niewielkie wymiary są jedną z zalet, na którą zwracają uwagę kupujący: 292 mm x 201 mm x 8,5 mm. Aby korzystać ze wszystkich możliwości laptopa Microsoft wystarczy sparować klawiaturę (Cover) z piórem (Surface).

Laptop 2w1 Microsoft Surface Pro7 i5-6300U 8GB https://vobis.pl/laptopy/ms-srfc-pro7-i5-6300u-8gb – co posiada?

Microsoft Surface Pro 7 wyposażony jest w 12,3-calowy ekran IPS o rozdzielczości 2736 x 1824 pikseli. Ma wysoką dokładność kolorów i doskonałe kąty widzenia. Spośród dostępnych procesorów 10 generacji zainstalowano Intel Core i5 – 8 GB pamięci RAM, pamięć masowa to 128 GB a do przechowywania danych dostępne są dyski SSD do 1 TB. Siłą Microsoft Surface Pro 7 jest wysoki poziom autonomii, sięgający 10,5 godziny pracy. Laptop stał się jednym z najbardziej ekscytujących urządzeń pomimo wszystkich świetnych rozwiązań na rynku. Nowy procesor Intel dziesiątej generacji, grafika Intel Iris Plus Graphics i modem Intel Wi-Fi 6 (802.11ax) a także Bluetooth 5.0 zasługują na pochwałę. Ponadto warto zwrócić uwagę na doskonały uniwersalny port USB typu C.

Laptop 2 w 1 Microsoft Surface Pro7 i5-6300U 8GBCo nowego oferuje Microsoft w swoim laptopie?

Najnowszy układ Intel dostarczany z Surface Pro 7 obsługuje teraz 2,4 GHz, 5 GHz (160 MHz), dzięki czemu jest przyszłościowy. Dlatego nie można przegapić przejścia na procesory Intel dziesiątej generacji. Jak pokazują testy, jest to znacząca poprawa wydajności, której nie widziano od dawna. Nową funkcją, na którą zwrócił uwagę Microsoft, jest Instant On, dzięki połączeniu procesora Intel dziesiątej generacji i dodatkom firmy Microsoft. Surface Pro 7 nigdy nie przechodzi w stan hibernacji, jak każdy inny komputer z systemem Windows lub Surface.

Zamiast tego jest zawsze w trybie Instant On, więc po otwarciu klawiatury Surface Type Cover nigdy nie trzeba czekać, aż się włączy. Jeśli zostawi się Surface Pro 7 na dwie minuty lub siedem godzin, zawsze będzie gotowy do użycia. Aktualizacja pamięci RAM do DDR4, ulepszone podwójne mikrofony studyjne do połączeń Skype lub Microsoft Teams oraz dodanie dwóch nowych kolorów do gamy Surface Pro Type Cover to pozytywne zmiany, jakie wprowadził Microsoft.

Projekt Microsoft Surface Pro 7

Laptop 2w1 Microsoft Surface Pro7 to połączenie wielowymiarowości studia oraz tabletu, dlatego zarówno praca, pisanie, rysowanie czy korzystanie z funkcji dotykowych a także rozrywka są tak przyjemne. Barwa obudowy Surface Pro to kolor platynowy. Ważne! Obudowa Microsoft Surface Pro 7 wykonana jest ze stopu magnezu. Klawisze zasilania i głośności znajdują się w lewym górnym rogu tabletu/laptopa Surface Pro. Porty USB-C, USB-A i Surface Connect + znajdują się po prawej stronie, a Surface Pen jest magnetycznie przymocowany do lewej strony.

Surface Pro 7 to wszystko, czego poszukuje użytkownik w laptopie. Doskonała wydajność, pisanie na klawiaturze i dźwięk są doskonałe, ponadto jest wystarczająca ilość baterii na cały dzień. Nowy port USB-C radykalnie zwiększa możliwości.Teraz można używać przenośnych wyświetlaczy, przenośnych baterii, koncentratorów rozszerzeń portów lub w ostateczności używać ładowarki samochodowej lub telefonu. Dzięki portowi USB-C można teraz swobodnie używać przenośnych baterii z Surface Pro 7, co jest świetną opcją dla osób bez dostępu do gniazdka elektrycznego.

Wyświetlacz Microsoft Surface Pro 7

To świetny ekran PixelSense, z którego przyjemnie się korzysta. Microsoft oferuje dwa ustawienia gamy kolorów, w tym sRGB do dokładnego odwzorowania kolorów (edycja zdjęć) i ulepszone, które zapewniają ostrzejsze kolory i większy kontrast, idealne do filmów lub codziennego użytku.

Klawiatura Microsoft Surface Pro 7 i Windows Hello

Pisanie na Surface Pro 7 jest nadal tak dobre, jak było w ciągu ostatnich kilku lat. Klawisze są podświetlane i mają skok 1,3 mm. Gładzik, wykorzystujący sterowniki Microsoft Precision, działa świetnie, biorąc pod uwagę ograniczenia rozmiaru. Klawiatur Surface Pro 7 ma również dedykowane klawisze do zmiany jasności wyświetlacza. Rozpoznawanie twarzy Windows Hello działa dzięki przedniej kamerze 5MP (1080p) i czujnikom. Laptop posiada także tylną kamerę 8 MP z autofokusem a także stwarza możliwość nagrywania wideo (Full HD 1080p).

Ten system ma dwa otwory na mikrofon po lewej i prawej stronie, które Microsoft nazywa mikrofonem studyjnym.Te mikrofony zapewniają znaczną poprawę w zakresie wideokonferencji. Surface Pro 7 ma również aparat 5 MP (1080p), który jest idealny do użytku z WhiteBoard i OneNote. Zarówno aparat główny, jak i przedni należą do najlepszych w porównaniu do dowolnego komputera na rynku. Głośniki stereofoniczne wyposażono w moc 1,6 W z Dolby Audio Premium. Aktywacja Windows Hello jest teraz jeszcze szybsza.Te drobne szczegóły odróżniają Surface Pro 7 od wszystkich innych urządzeń. Zanim otworzy się Surface Type Cover i aktywuje Windows Hello, Surface Pro 7 rozpozna użytkownika nawet po wielu godzinach bezczynności.