Przyjemność z palenia przez bongo

Co to jest bongo i do czego służy?

Bongo służy najprościej rzecz ujmując do filtrowania dymu przez wodę. W ten sposób można pozbyć się substancji toksycznych, które przy innych metodach palenia przy zaciąganiu przedostały by się nieuchronnie do płuc. Przy tej metodzie toksyny zostają wchłonięte przez wodę i w ogóle nie przedostają się do organizmu. Woda, która zatrzymuje różne substancje przyczynia się do ochrony przed zachorowaniem na raka, w sposób naturalny ochładza również dym, ułatwiając inhalacje. bez podrażnienia dróg oddechowych.
Sklep z bongo oferuje wiele możliwości i kompilacji, różnych kształtów i kolorów tego urządzenia. można znaleźć w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Mogą one być wykonane z różnego rodzaju materiałów. Najpopularniejsze są te szklane, jednak można też spotkać egzemplarze akrylowe, drewniane lub z innych tworzyw sztucznych. Ich ceny wahają się od kilkuset złotych nawet do kilkunastu tysięcy. Wszystko zależy od sklepu z bongo, czyli od tego co akurat oferuje.

Zalety palenia z bongo

Bez znaczenia jest to jaką substancje pali się, zawsze wytwarza ona szkodliwe substancje, bongo pozwala oczyścić dym z tych szkodliwych związków i pozostawić w dymie tylko to co najlepsze. Bongo są łatwe w obsłudze, i pozwalają się cieszyć paleniem. Sklepy z bongo oferują przeróżne produkty z tej serii dlatego łatwo dobrać najlepszą wersję dla siebie.

Kilka zasad palenia z bongo

Kiedy znajdziemy już odpowiedni sklep z bongo i dobierzemy idealny model dla siebie warto poznać kilka zasad, z którymi dobrze się kierować w trakcie korzystania z niego. Dobry sklep z bongo do tego urządzenia dołączy na pewno instrukcje obsługi, jednak jeśli takiej nie będzie dobrze wiedzieć z czego składa się bongo. W skład jego budowy wchodzi: Ustnik – to tutaj przykłada się usta, ważne, aby przylegały one dokładnie do szyjki ustnika, należy je wcisnąć do środka i zassać. Komora- w tym miejscu dym się zbiera i umożliwia zaciągnięcie go jednym szybkim oddechem. Cybuch – w to miejsce nabija się zioło, jego dolna część jest zanurzona w wodzie i zapewnia odpowiednią filtrację. Sprzęgło- służy do skumulowania dymu w komorze, w momencie zaciągania należy spuścić z niego palec. Zbiornik na wodę- tutaj znajduje się woda, która filtruje dym. Od czego zacząć ? Najpierw należy napełnić woda bongo. wodę nalewamy od góry przez ustnik, do momentu zakrycia w ⅔ długości cybucha. Po tym włóż cybuch do bonga i zaciągnij się, jeśli czujesz bąbelki wody na ustach, należy odlać ilość wody, ponieważ znajduje się jej za dużo. Następnie należy nabić susz do cybucha, można dodać trochę tytoniu, jednak spowoduje to zabrudzenie fajki.

Napełnij bongo wodą nalewając ją od góry przez ustnik, aż do momentu gdy woda pokryje ok 2/3 długości cybucha. Temperatura wody to kwestia osobistych preferencji, generalnie używa się wody o temperaturze pokojowej.

Krok 2. (opcjonalny) Dyfuzory

Niektóre bonga posiadają coś w rodzaju ząbków, lub zgrubienia na końcu komory. Służą one do zatrzymania lodu. Wrzuć parę kostek aby schłodzić dym. Niektórzy twierdzą że łagodzi to dym, jest to jednak kwestia osobistych preferencji. Włóż cybuch do bonga i wykonaj testowe zaciągnięcie. Jeśli czujesz bąbelki wody uderza Sprawdź czy susz nie posiada liści, łodyg czy nasion. Susz najlepiej kruszyć przy użyciu młynka na drobne kawałki. Ogólnie nie powinno się dodawać tytoniu do suszu. W momencie kiedy komora wypełnił się dymem możesz się już zaciągnąć. I to tyle, należy tylko uważać, aby nie zacząć kaszleć. Od razu po zaciągnięciu można wypuścić dym, substancje od razu przenikają do organizmu. Należy pamiętać o podstawach higieny, kiedy nie możesz już się zaciągnąć przed podaniem bongo nie zostawiaj dymu w środku, uwolnij je dmuchając w dysze. Nie śliń również ustnika, jeśli czujesz, że ślina zebrała się w Twoich ustach przerwij palenie i po prostu ja przełknij, przed podaniem fajki dalej wytrzyj również ustnik. Będzie to miłe i kulturalne z Twojej strony.

Gdzie kupić dobre bongo?

Sklepy z bongo to bardzo popularny biznes w internecie, aby zakupić najlepszy sprzęt należy jednak nie żałować pieniędzy, tym bardziej, że nie jest to urządzenie jednokrotnego użytku. Im bardziej popularny sklep z bongą wybierzemy, tym bardziej możemy być pewni jakości urządzenia. dobrze jest też stawiać na te wykonane z najwyższej jakości materiału. Takie urządzenia sprawdza się zarówno jako ozdoba mieszkania, ale także przyciągną klientów jeśli będą na wyposażeniu klubów studenckich i kawiarni. Fajki wodne zapewniają relaks i miłe spędzenie czasu w gronie znajomych to fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Wraz z moda na kulturę wschodnią i wzrostem sklepów z bongo, wzrosła też moda na palenie sziszy. Różne mnogość smaków i właściwości sprawia, że ma ona wielu zwolenników. Urządzenie to niepotrzebnie źle się kojarzy, nie musi koniecznie służyć do palenia zakazanych substancji. Szisza jest tego najlepszym przykładem.