Wypożyczaj i nie martw się niczym więcej!

Bardzo wiele osób stoi dzisiaj przed dylematem dotyczącym wyboru samochodu. Jak wiadomo, samochód to studnia bez dna, w którą trzeba inwestować. Nawet zakup nowego samochodu nie gwarantuje nam braku problemów – auto jest bowiem tak skomplikowanym mechanizmem, że zawsze znajdzie się tam element, który wymaga naprawy lub konserwacji. Paradoksalnie, im nowszy samochód, tym większe prawdopodobieństwo usterki elementu opartego o elektronikę – co oznacza, że będzie niemożliwe naprawienie jej samodzielnie. Natomiast osoby, które nie mają chęci lub umiejętności (albo po prostu czasu) na samodzielne majsterkowanie w samochodzie będą musiały prosić o pomoc mechanika nawet przy drobnych naprawach w starszych samochodach. Po co więc dokładać sobie stresu i niepotrzebnych wydatków, skoro wygodną alternatywą jest wypożyczalnia samochodów.

 

I problem z głowy

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo ofert długoterminowego wynajmu samochodu. Dzięki temu przy porównywalnych kosztach jesteśmy w stanie cieszyć się jazdą wysokiej klasy samochodem, bez wszystkich nieodłącznie związanych z posiadaniem auta nieprzyjemności. Wypożyczalnia samochodów jest bowiem odpowiedzialna za dbałość o wszelkie techniczne aspekty działania pojazdu – od takich podstawowych jak serwis, czy wymiana oleju, przez regularne kontrole stanu technicznego i naprawę usterek. Jeżeli więc cokolwiek w działaniu samochodu Cię niepokoi, nie musisz się martwić, próbować samodzielnej diagnozy, czy co gorsza jeździć do warsztatu – wystarczy zadzwonić do wypożyczalni i oni zajmą się wszystkim. Brzmi prosto, prawda? To opcja dla tych, którzy nie lubią poświęcać swojego czasu na wizyty w zakładach, w których trudno o zrozumienie i fachową pomoc, jeżeli nie jesteś stałym klientem. 

Najwyższa jakość gwarantowana

Wypożyczalnia samochodów oferuje możliwość długoterminowego wynajmu. W takiej opcji masz prawa i wyłączność wypożyczenia auta nawet na 24, czy 36 miesięcy za kwotę nieprzekraczającą 1000 złotych. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala na cieszenie się jazdą najnowszymi modelami samochodów, takich marek jak Mercedes, Audi, czy Volvo. Taka opcja pozwala więc na jeżdżenie samochodami z górnej półki, na które być może nie można by sobie pozwolić, gdyby była konieczność ich zakupu. Co więcej, po 2-3 latach użytkowania jednego samochodu można podpisać nową umowę, w ramach której otrzymamy kolejny, nowszy model samochodu. Zazwyczaj wypożyczane są modele o doskonałym stanie technicznym i udokumentowanym przebiegu, dzięki czemu mamy pewność i gwarancję niezawodności. To duży plus, bo jak wiadomo użytkowanie samochodu może wiązać się z dużą ilością stresu i nerwów. Tutaj całą obsługa techniczna jest po stronie wypożyczalnia samochodów. 

Komfort jazdy i atrakcyjne zniżki

Nie ma nic przyjemniejszego, niż perspektywa długiej wycieczki w pełni sprawnym, umytym i zatankowanym samochodem. Po prostu wsiadasz i jedziesz – tak jest w przypadku korzystania z usług wypożyczalnia samochodów, kiedy np. jedziemy na wakacje. Dużo wcześniej możemy zamówić dany typ samochodu, wiedząc, ile kosztował nas będzie jego wynajem. Na lotnisku w okienku pokazujemy dowód osobisty, podpisujemy umowę wypożyczenia i już można jechać. W popularnych wakacyjnych destynacjach konkurencja rywalizujących ze sobą o klientów wypożyczalni jest bardzo duża, dzięki czemu ceny są bardzo niskie. Jeżeli odpowiednio wcześniej zdecydujemy się zarezerwować samochód, to szanse na niską cenę wzrosną. Dla zobrazowania – cena tygodniowego wypożyczenia auta na jednej z włoskich wysp może być niższa, niż 1000 złotych. Wypożyczalnia samochodów bardzo często współpracuje z popularnymi hotelami, dlatego rezerwując pakietowo mamy szansę na dodatkowe oszczędności. Często oferowane usługi to także możliwość zakupienia dodatkowych wycieczek i atrakcji oraz dojazd na lotnisko. Warto więc zapoznać się z ich ofertą, jeżeli planujesz wyjazd na wakacje. 

Mapa w zestawie  

Kolejny ważny element wyposażenia każdego kierowcy, czyli wbudowana i aktualna (koniecznie!) nawigacja – także jest oferowana przez wypożyczalnia samochodów. Warto szukać takich ofert, w których możemy jeździć samochodem z aktualną mapą, najlepiej w języku polskim lub angielskim. Można też, dla zwiększenia swojego bezpieczeństwa, wypożyczyć samochód, w którym jest rejestrator obrazu – kamera. Pozwoli to nam zaoszczędzić nerwów w przypadku wystąpienia nieprzyjemnych zdarzeń – takich jak wypadek, stłuczka, czy kolizja drogowa. Pozwoli też uniknąć oskarżeń o zadrapania, czy zarysowania auta. Szeroka oferta samochodów jest dostępna w większości wypożyczalni, dlatego zarówno kierowcy, którzy preferują automatyczną skrzynię biegów, jak i Ci, którzy wolą skrzynią manualną znajdą coś dla siebie. Dostępne są także różne marki, tak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wypożyczenie samochodu na wakacjach pozwoli w pełni rozkoszować się urokami kraju, do którego jedziemy na wakacje, nie martwiąc się o sprawdzanie rozkładu jazdy lokalnego transportu publicznego – to bardzo duże ułatwienie!