Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy: jeśli jesteś obcokrajowcem i chcesz pracować w Polsce lub rozpocząć własną działalność gospodarczą, nasza agencja pracy przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzi Cię przez cały proces uzyskania zezwolenia na pobyt i pracę.

Pracownicy z Ukrainy  https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/– przygotowujemy dla nich porady prawne w zakresie uzyskania pozwolenia na pobyt i pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie w ich sytuacji. Omówimy z Tobą również wszystkie kluczowe formalności i sprawy organizacyjne. Nasza agencja pracy przygotuje i pomoże Ci we wszystkich dokumentach wymaganych do wydania karty czasowego lub stałego pobytu.

Nowe przepisy regulujące zatrudnianie ukraińskich pracowników

Obecnie w czasie konfliktu zbrojnego na Ukrainie wiele osób przekracza nasze granice w poszukiwaniu schronienia. Ustawa z marca 2022 r. regulująca legalność pobytu w Polsce jasno określa czynności, jakie muszą wykonać Ukraińcy przyjeżdżający do RP od 24 lutego 2022 r.

W celu potwierdzenia legalności pobytu w Polsce paszport lub inny dokument podróży obywateli tego państwa musi posiadać pieczątkę Straży Granicznej RP. Ta pieczątka potwierdza, że ​​legalnie przekroczyłeś granicę. Dzięki temu pracownicy z Ukrainy mogą być legalnie zatrudniani. Nie musisz sam szukać pracy, warto skorzystać z ofert oferowanych przez naszą agencję pracy i wykonywać swoją pracę zawodową lub uczyć się innej pracy.

Każdy Ukrainiec, który przybył do Polski w wyniku wojny w swoim kraju lub posiada polski dowód osobisty i w związku z tym przybył do RP, jeśli jego wjazd nie jest zarejestrowany w Straży Granicznej, może zdecydować się na złożenie wniosku Pesel, ale nie później niż 60 dni od dnia przekroczenia naszych granic. Umożliwi to potwierdzenie legalności pobytu.

Agencja pracy dla pracowników Ukrainy

Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę w zatrudnianiu ukraińskich pracowników, więc bez względu na rodzaj zezwolenia na pracę możemy je szybko i łatwo uzyskać. Po otrzymaniu oryginału zezwolenia na pracę przekażemy komplet dokumentów do wyznaczonej agencji w celu uzyskania wizy. Po otrzymaniu wskazanych dokumentów jego właściciel może przebywać i pracować w Polsce przez cały rok. Jeśli chcesz sprawnie załatwić wszelkie formalności związane z uzyskaniem zezwolenia na pracę, skontaktuj się z naszą agencją pracy dla Ukraińców.

Pracownicy z Ukrainy

W wielu przypadkach cudzoziemcom trudno jest wypełnić odpowiednie dokumenty i wnioski. Bariery językowe to nie jedyny problem. Innym jest zwykle ograniczona znajomość polskich norm prawnych, co może być problematyczne, gdy organizacje przebywają i pracują w Polsce. Przygotowując wnioski i dokumenty ważne jest spełnienie wszystkich stosownych wymogów formalnych, złożenie ich do odpowiedniej osoby i wypełnienie w wyznaczonych terminach. Dzięki wsparciu naszej agencji pracy zmniejszysz ryzyko spóźnień i niespodzianek.

Co więcej, będziesz monitorować cały proces zatwierdzania na każdym etapie procedury. Przygotujemy dla Ciebie poprawnie wypełniony formularz, przekażemy komplet kluczowych dokumentów i dołożymy wszelkich starań, aby Twój wniosek został przyjęty. Podczas przygotowywania swoich dokumentów zawsze możesz skonsultować z nami samą sytuację i dalsze kroki, które należy podjąć. Jeśli chciałbyś skorzystać z tej formy wsparcia, skontaktuj się z nami, a omówimy wszystkie szczegóły i zaplanujemy dalsze działania. Proszę skontaktuj się z nami!

Nasi eksperci doradzają pracownikom z Ukrainy w każdym szczególnym przypadku

Przez cały okres współpracy zatrudniamy na telefon specjalistów z ukraińskiej kadry. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące dokumentacji, kwestii prawnych i administracyjnych lub samej usługi, chętnie Ci pomożemy. Przetłumaczymy kluczowe informacje na Twój język i dostosujemy je do Twoich konkretnych okoliczności i możliwości.

Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Dodatkowo jesteśmy świadomi wszelkich zmian i uzupełnień związanych z legislacją. Opracowujemy metody i rozwiązania, które przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Dzięki temu nasze porady i konsultacje będą dla Ciebie źródłem cennej i unikalnej wiedzy. Znacznie poprawią twoje zrozumienie pewnych zjawisk i zaplanują twoje kolejne kroki i działania. Informujemy, że nasze usługi doradcze wykraczają daleko poza tematykę zatrudnienia. Poniżej opisujemy wszystkie obszary, które obejmują nasze usługi doradcze.

Nasz zakres doradztwa:

• Cudzoziemcy pozostają w Polsce.
  • Przyjazd i pobyt zagranicznych członków rodziny w Polsce.
  • Poślubienie obywatela polskiego.
  • Zatrudnienie pracownika z Ukrainy w Polsce.
  • Zarejestrowanie zagranicznej firmy.
  • Podatki w Polsce.
  • Studia w Polsce dla obcokrajowców.
  • Opieka zdrowotna.
  • Noclegi i pobyty długoterminowe.

Oczywiście nie tylko te tematy można poruszyć w porozumieniu z pracownikiem naszej agencji pracy dla pracownika z Ukrainy. Jeśli masz dodatkowe pytania lub nie znajdziesz interesującego Cię tematu, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją dla pracowników z Ukrainy?

Jesteśmy agencją pracy dla pracowników z Ukrainy www.apsprofit.pl/biuro-posrednictwa-pracy-dla-ukraincow/, pomagamy budować relacje między pracownikiem a firmą. Wierzymy, że osobiste i uczciwe podejście do obu stron jest kluczem do sukcesu. Tylko w ten sposób można uznać współpracę za sukces. Rozumiemy potrzeby obu stron i stojące przed nimi wyzwania. Wiemy, że każda firma i każdy pracownik może mieć inne cele, możliwości i oczekiwania. Dlatego chcemy im wszystkim pomóc. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości współpracę, konkurencyjne warunki oraz szybką realizację zamówień.